Čarodějnice v MŠ 2015

Pondělní dopoledne se ve školce procházeli čarodějnice, kouzelníci, čarodějné víly, meluzíny ad. Děti již tradičně dováděli v kostýmech, tančily a soutěžily např. ve skoku do dálky, v rovnováze, ale i  v přetahované s lanem. Po svačince do školky zavítalo DIVADÉLKO MALÉ – BO s pohádkou o čarodějnici Agátě a neposlušném Oliverovi. Děti se velmi bavily a celé dopoledne si užily.

??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ??????????????????????????????? ???????????????????????????????

Základní a mateřská škola Štíty - nabídka

Základní škola

Mateřská škola

Školní jídelna