Poznávací zájezd do ANGLIE aneb WE ARE THE CHAMPIONS

Vážení rodiče a milí žáci,

dovolte mi, abych se s Vámi podělila o skvělou akci našich 10 účastníků poznávacího pobytu v ANGLII, a to vše pod vedením pana učitele Žďárského.

Naše desítka doplnila řady žáků ze ZŠ Ostrava, která samotný výjezd pořádala. Všichni si pobyt skvěle užili a zpět si přivezli spoustu super zážitků a skvělých zkušeností. Podpora a rozvoj výuky anglického jazyka je jednou z našich priorit, proto se těšíme na další podobné skvělé akce, které naše žáky motivují býti ještě více aktivní v anglickém jazyce a rozvíjet veškeré své jazykové dovednosti.

Moc všem děkuji a příště opět hurá do ANGLIE.

Mgr. Ilona Haasová, ředitelka školy

Emoji Tenant Le Drapeau De L'Union Jack, émoticône Agitant Le Drapeau  National De La Grande-Bretagne Rendu 3d Banque D'Images Et Photos Libres De  Droits. Image 93982869.

Fotogalerie